ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ AKHİSAR/MANİSA - TÜRKİYE

TELEFON

+90 236 427 26 11

Kurumsal

EPC toner, Eko Boya San.Tic.ith.ve ihr.Ltd.Şti. bünyesinde oluşturuldu. Şirketimiz, Akhisar Organize Sanayi Bölgesinde, 10.000 m2'lik alan üzerine inşa edilmiş 5.000 m2 kapalı alana sahiptir.  
 
Uzun yıllar elektrostatik toz boya sektöründe yer alan ve araştırma geliştirmeye verdiği önem ile AR-GE laboratuvarı ve ekibinin araştrımaları ve çalışmalarıyla Türkiye'de toner üretimini 2017 yılı itibarı ie başlatmış bulunmaktayız. Tüm ürünlerimize ait formulasyonlar kendi öz çalışmamız  ve teknolojimizle  oluşturulmuştur. AR-GE birimimiz , gerek ürünlerimizi geliştirmek gerekse çeşitlendirmek amacıyla çalışmalarına sürekli devam etmektedir. Bu aşamada,lazer yazıcılar ve fotokopi makinaları için siyah  ve renkli toner tozu ile üretime başlamış olmakla beraber oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.
 
VİZYONUMUZ
 
Faaliyet alanımızda işbirliği içinde olduğumuz herkesle bir aile anlayışı ile  hep birlikte sürdürülebilir bir büyüme sağlamak.
 
MİSYONUMUZ
 
Vizyonumuz  iş ortaklarımıza sorunsuz ve yüksek performanslı  ürünler sunmak, ileri teknolojiyi kullanarak ürünlerimizi geliştirmek.
 
epc toner, piyasada geri dönüşümü olmayan plastik kartuşların tekrar tekrar dolumunu sağlayarak, çevre korunmasına katkı sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
 
Esasen işimizi üç ana unsuru hedefleyerek geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.
 
1- Bütün çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliği,
 
2-  Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetinin sürekliliği ,
 
3-  Doğaya saygı.
 
Ürün satışlarımız gerek bayiler kanalıyla ve gerekse müşteriye direk satışla yapılmaktadır.
 
EPC toner, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında bayilik veya iş ortaklığı gibi işbirliklerine açıktır.

Sertifikalarımız ve Belgelerimiz

  • ISO 9001:2015
  • ISO 9001:2015